גליל עליון

ראש המועצה: גיורא זלץ
קיבוצים:
אילת השחר, ברעם, גדות, גונן, דן, דפנה, הגושרים, חולתה, יפתח, יראון, כפר בלום, כפר גלעדי, כפר הנשיא, כפר סאלד, להבות הבשן, מחניים, מלכיה, מנרה, מעין ברוך,משגב עם,נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, עמיר, צבעון, קדרים, שדה נחמיה, שמיר שניר.

מועצה איזורית מבואות חרמון

ראש המועצה-בני בן-מובחר מושבים: אליפלט, אמנון, בית הלל, דישון, נחל, כפר יובל, מרגליות, משמר הירדן, רמות נפתלי, שאר ישוב,שדה אליעזר. כפר קהילתי: כרכום, כורזים. כתובת ד.נ. גליל עליון 12000 טלפון 04-6818000 פקס 04-6818047 דוא"ל shoshz@mvhr.org.il

 

מועצה אזורית חבל אילות

ראש המועצה- אהוד גת

קיבוצים: אילות, אליפז, גרופית, יהל, יטבתה, לוטן, נוה חריף, סמר, קטורה, נאות סמדר.
ישוב קהילתי: מעלה שחרות. כתובת-קיבוץ יוטבתה ד"נ אילות 88820 טלפון 08-6355888 טלפון 2 08-6355834 פקס 08-6355800 דוא"ל Judi@Eilot.org.il

 

מועצה אזורית רמת הנגב

ראש המועצה: ערן דורון
קיבוצים: טללים, משאבי שדה, רביבים, רתמים, שדה בוקר מושבים: כמהין, קדש ברנע ישוב קהילתי: עזוז, אשלים מ.חינוך: כפר הנוער ניצנה, מדרשת בן גוריון טלפון: 08-6564111/33
דואל:sonya@rng.org.il

מועצה איזורית הערבה התיכונה

ראש המועצה ד"ר אייל בלום ישובים: צופר, חצבה, עין-יהב, עידן, פארן, צוקים. מרכז אזורי: מרכז ספיר. כתובת מרכז ספיר, ד.נ. ערבה 86825 טלפון 08-6592201 פקס 08-6581487 דוא"ל lishka@arava.co.il

מועצה איזורית תמר

ראש המועצה- דב ליטבינוף קיבוצים: הר עמשא, עין גדי. מושבים: נאות הכיכר, עין חצבה, עין תמר. מרכז כפרי: נווה זוהר. כתובת: נוה זהר, ד.נ. ים המלח 86910 טלפון 08-6688888 טלפון 2 08-6688809 פקס 08-6584527 hava@ma-tamar.co.il

מועצה איזורית אבו-אסמה

ראש המועצה- ד"ר איציק תומר ועדה ממונה כתובת- שד' יצחק רגר 11 באר-שבע

מועצה איזורית אשכול

ראש המועצה- גדי ירקוני קיבוצים- אורים, בארי, גבולות, חולית, כיסופים, כרם שלום, מגן, ניר יצחק, ניר עוז, נירים, סופה, עין השלושה, צאלים, רעים מושבים- אוהד, דקל, יבול, ישע, יתד, מבטחים,עין הבשור, עמיעז, פריגן, שדה ניצן, שדה אברהם,תלמי אליהו, תלמי יוסף, נווה, בני נצרים, שלומית ישוב קהילתי- צוחר, אבשלום כתובת-ד"נ נגב 85465 טלפון 08-9929111 08-9929102 פקס 08-9982638 אתר אינטרנט eshkol.info דוא"ל lishka@erc.org.il

 

מועצה איזורית מרחבים

 

ראש המועצה- משה שי חג'ג' תאור מושבים: אשבול, בטחה, גילת, מסלול, ניר משה, ניר עקיבא, פדויים, פטיש, פעמי, פעמי תש"ז, קלחים, רנן, שדה צבי, תלמי ביל"ו, תפרח. מ.חינוך: אשל הנשיא. קרית חינוך: מרחבים ע"ש פנחס ספיר. אחרים: גן לאומי אשכול, חיות טל-אור, פארק תעשיה "נועם הנגב". ישוב קהילתי: מבועים. כתובת- צומת גילת, ד.נ. נגב 84100 טלפון 08-9929444 דוא"ל havazelet@merchavim.org.il

 

מועצה איזורית בני שמעון

ראש המועצה-סיגל מורן קיבוצים-בית קמה, דביר, חצרים , כרמים, להב, משמר הנגב, שובל, שומריה.
מושבים-ברוש, נבטים, תאשור, תדהר יישובים קהילתיים-גבעות בר
כתובת- צומת בית קמה 85300 טלפון 08-9915811 08-9915801 פקס 08-9915831

מועצה איזורית שער הנגב

ראש המועצה-אלון שוסטר קיבוצים: אור הנר, ארז, ברור חיל, גבים, דורות, כפר עזה, מפלסים, נחל עוז, ניר עם, רוחמה מושבים: יכיני חוות השקמים כתובת- ד.נ. חוף אשקלון 78100 טלפון 08-6806225 פקס 08-6806451 דוא"ל sigalitg@sng.org.il

 

מועצה איזורית לכיש

ראש המועצה-דני מורביה מושבים: אחוזם, זהר, יד נתן, לכיש, מנוחה, נגה, ניר חן, עוצם, שדה דוד, שדה משה, שחר, תלמים, שקף, אמציה (שיתופי). מרכז קהילתי: נהורה כתובת נהורה, ד.נ. לכיש דרום 79340 טלפון 08-6871666 טלפון 2 08-6871653 פקס 08-6848176 דוא"ל tzila@lachish.org.il

 

מועצה איזורת הר חברון

שם ראש המועצה-דמרי יוחאי יעקב מושב שיתופי: בית יתיר, כרמל , מעון. ישוב קהילתי: אדורה, בית חגי, טנא (עמרים), ליבנה, מעלה חבר, סוסיא, עתניאל, תלם, שימעה, אשכולות. כתובת עתניאל ד"נ הר חברון 90407 טלפון 02-9969111 טלפון 2 02-9969100 פקס 02-9963236 אתר דוא"ל lishkarosh@hrhevron.co.il

מועצה איזורית חוף אשקלון

ראש המועצה-יאיר פרג'ון קיבוצים: גברעם, זיקים, יד מרדכי, כרמיה, ניצנים. מושבים: בית שקמה, ברכיה, גיאה, הודיה, חלץ, כוכב מיכאל, משען, ניר ישראל, נתיב העשרה, מבקיעים (שיתופי), תלמי יפה (שיתופי). מ.חינוך: כפר סילבר. ישוב קהילתי: בית הדר, ניצן. כתובת ת"ד 90000 אשקלון 78100 טלפון 08-6775555 טלפון 2 08-6775500 פקס 08-6727304 דוא"ל rachelb@hof-ashkelon.org.il

מועצה איזורית שפיר

ראש המועצה: אשר אברג'ל קיבוצים: עין צורים מושבים: איתן, זבדיאל, זרחיה, נועם, עוזה, קוממיות, רווחה, שלווה, שפיר, משואות יצחק (שיתופי). מרכז אזורי: מרכז שפירא, אבן שמואל, אלומה. כתובות מוקד א' - מרכז שפירא 79411 מוקד ב' - אבן שמואל ד.נ. שדה גת 79585 טלפון 08-8508922 טלפון 2 08-6875222 דוא"ל lishka@shafir.org.il

מועצה איזורית יואב

 

ראש המועצה-ד"ר מטי צרפתי קיבוצים: בית גוברין, בית ניר, גלאון, גת, כפר מנחם, נגבה, רבדים, שד יואב. מושבים: כפר הריף, נחלה, סגולה. אחרים: קדמה, ורדון, אל עזי. כתובת מסמיה ד"נ שקמים 79835 טלפון 08-8500777 טלפון 2 08-8500702 פקס 08-8501679 דוא"ל lishka@yoav.org.il

 

מועצה איזורית באר טוביה

 

ראש המועצה- דרור שור קיבוצים- חצור מושבים: אביגדור, אורות, אמונים,באר-טוביה, בית עזרא, בצרון, גבעתי, חצב, ינון, כפר אחים, כפר ורבורג, נוה מבטח, ניר בנים, עזריקם, ערוגות, שדה עוזיהו, שתולים, תלמי יחיאל, (תימורים (שיתופי מרכז קהילתי- אחוה, עזר. מרכז חינוכי- כנות כתובת דואר: באר טוביה 83815 טלפון 08-8509800 08-8504343 פקס 08-8583677 אתר דוא"ל lishka@beer-tuvia.org.i

מועצה איזורית מטה יהודה

ראש המועצה- משה דדון קיבוצים: הראל, מעלה החמישה, נחשון, נתיב הל"ה, צובה, צרעה, קרית ענבים, רמת רחל. מושבים: אביעזר, אבן ספיר, אדרת, אורה, אשתאול, בית זית, בית מאיר, בית נקופה, בקוע, בר גיורא, גיזו, גבעת יערים, גבעת ישעיהו, גפן, זכריה, זנוח, טל שחר, ישעי, כפר אוריה, כסלון, לוזית, מחסיה, מטע, מסילת ציון, נוה מיכאל (רוגלית), נחושה, נחם, נס הרים, עגור, עמינדב, צלפון, צפרירים, רמת רזיאל, שדות מיכה, שואבה, תירוש, תעוז, תרום. מושבים שיתופיים: יד השמונה, מבוא ביתר, נוה אילן, שורש, נוה שלום. ישוב קהילתי: גיזו, מוצא עלית, נטף, צור הדסה, שריגים ליאון. אזורי תעשייה: הר טוב א' וב'. ישוב ערבי: עין נקובא, עין ראפה. קריות חינוך: אבן העזר, הר טוב, עין הרים, עין כרם. מוסדות בריאות: איתנים, בית אביבה, גבעת שמש (רטורנו), ידידה, רמות יהודה (זוהרים). מנזרים: בית ג'ימל, דייר רפאת, יוחנן במדבר, לטרון. כתובת- מרכז אזורי הר-טוב, ד.נ. שמשון 99700 טלפון 02-9900888 טלפון 2 02-9900959 (לשכת ראש המועצה) פקס 02-9900902 דוא"ל dorito@m-yehuda.org.il

 

מועצה איזורית גוש עציון

 

ראש המועצה-דוידי פרל תאור קיבוצים- גבעות, כפר עציון, מגדל עוז, ראש צורים ישובים קהילתיים- איבי הנחל, אלון שבות, אלעזר, בת-עין, גבעות, הר גילה, כפר אלדד, כרמי צור, מעלה עמוס, מעלה רחבעם, קידר, שדה בעז, תקוע כתובת-אלון שבות ד"נ צפון יהודה 90433 טלפון 02-9939933 טלפון 2 02-9939910 פקס 02-9932169
דוא"ל lishka@gush-etzion.org.il

 

מועצה איזורית מגילות

ראש המועצה- אריה כהן תאור קיבוצים: אלמוג, בית הערבה, מצפה שלם, קלי"ה. מושבים: ורד יריחו אחרים:אבנת (קידרון), עין חגלה (מול נבו). כתובת ד.נ. ערבות הירדן 90668 טלפון 02-9945000 פקס 02-9943223
דוא"ל sima_iluz@dead-sea.org.il

 

מועצה איזורית נחל שורק

ראש המועצה- אלי אסקוזידו תאור קיבוצים: חפץ חיים מושבים: בית חלקיה, בני ראם, יסודות (שיתופי) מרכז כפרי: יד בנימין כתובת ד.נ. עמק שורק 76812 טלפון 08-8634200 פקס 08-8594172 דוא"ל udit@ma-soreq.org.il

מועצה איזורית גדרות

ראש המועצה- יוסי קנדלשיין מושבים- גן הדרום, כפר אביב, מישר, כפר מרדכי, משגב דב, שדמה מרכז אזורי- עשרת כתובת: דואר עשרת 76858- טלפון 08-859295 טלפון 2 08-8592949 פקס 08-8598793 דוא"ל moaza@gderot.muni.il, אתר המועצה:  http://www.gderot.muni.il/

 

מועצה איזורית חבל יבנה

ראש המועצה- משה ליבר קבוצים: קבוצת יבנה. מושבים: בית גמליאל, בן זכאי, בני דרום (שיתופי), ניר גלים (שיתופי). מ.חינוך: בית רבן, כרם ביבנה, נוה הרצוג כתובת: דואר נע אבטח 79860 טלפון 08-8561707 טלפון 2 08-8561011 פקס 08-8524343 דוא"ל h_yavne@ladpc.net.il

 

מועצה איזורית ברנר

ראש המועצה- דורון שידלוב :קיבוצים גבעת ברנר, שילר :מושבים בית אלעזרי, בניה, גבתון, קדרון כתובת: דואר גבעת ברנר 60948 טלפון 08-9399999 טלפון 2 08-9411218 פקס 08-9413346 אתר אינטרנט brener.org.il דוא"ל orna@brener.org.il

מועצה איזורית גן רווה

ראש המועצה-שלמה אלימלך קיבוצים- פלמחים מושבים- בית חנן, בית עובד, גאליה, גן שורק, כפר הנגיד, נטעים. מ.חינוך- עינות כתובת עיינות דואר עיינות 70490 טלפון 08-9408230 טלפון 2 08-9408242 פקס 08-9408241 lishka@ganrave.org.il

מועצה איזורית גזר

ראש המועצה- פטר וויס
קיבוצים: גזר, חולדה, נען, נצר סרני, שעלבים, משמר דוד.
מושבים: בית עוזיאל, גני יוחנן, יד רמב"ם, יציץ, ישרש, כפר ביל"ו, כפר בן נון, כפר שמואל, מצליח, משמר איילון, סתריה, עזריה, פדיה, פתחיה, רמות מאיר.
ישובים קהילתיים: בית חשמונאי, כרמי יוסף, גני הדר, נוף איילון
כתובת-בית חשמונאי ד"נ שמשון 99789 טלפון 08-9274040 פקס 08-9247115

דוא"ל ilana@Gezer-region.muni.il

מועצה איזורית חבל מודיעין

ראש המועצה-שמעון סוסן קיבוצים: בארות יצחק. מושבים: אחיסמך, בית נחמיה, בית עריף, בני עטרות, בן-שמן, ברקת, גבעת כח, גמזו, גנתון, חדיד, טירת יהודה,כפר טרומן, כפר רות, כפר נופך, לפיד מבוא מודיעים, מזור, נחלים, שילת, כפר דניאל (שיתופי), רנתיה. מ.חינוך: כפר הנוער בן שמן. כתובת רח' מודיעים 10, שוהם, ד"נ מרכז רמלה 73100 טלפון 03-9722888 טלפון 2 03-9722801 פקס 03-9722800 דוא"ל Osnat@Modiin-Region.Muni.il

 

מועצה איזורית עמק לוד

ראש המועצה- יפרח דוד ישובים: אחיעזר, גנות, זיתן, חמד, יגל, כפר חב"ד, משמר השבעה, ניר צבי, צפריה. כתובת ת.ד. 15 כפר חב"ד 72915 טלפון 03-9606961 טלפון 2 03-9607984 פקס 03-9606189 דוא"ל gita@emek-lod.org.il

מועצה איזורית מטה בנימין

ראש המועצה-אבי רואה מושבים : מבור חורון (שיתופי), מתתיהו (שיתופי). ישובים קהילתיים: אדם (גבע בנימין), אחיה, אלון, אש קודש, בית חורון, גבעון החדשה, דולב, חרשה, חשמונאים, טלמון, כוכב השחר, כוכב יעקב, כפר אדומים, כפר האורנים, מעלה לבונה, מעלה מכמש, מצפה יריחו, נוה צוף (חלמיש), נופי פרת, נחליאל, נילי, נעלה, נריה, עטרת, עלי, עדי עד, עמונה, ענתות (עלמון), עפרה, פסגות, קידה, רימונים, שילה, תל ציון. כתובת פסגות, ד.נ. הרי ירושלים 90867 טלפון 02-9977111 טלפון 2 02-9977178 פקס 02-9973113 דוא"ל dikla@binyamin.org.il

מועצה איזורית בקעת הירדן

ראש המועצה- דוד אלחייני קיבוצים- גלעל, נערן מושבים- ארגמן, בקעות, גיתית, חמרה, יפית, ייט"ב, מחולה, מכורה, משאוה, נעמה, נתיב הגדוד, פצאל, רועי, שדמות מחולה (שיתופי), תומר. ישוב קהילתי- חמדת כתובת ד"נ ערבות הירדן 91906 טלפון 02-9946666 02-9941929 דוא"ל j-v@jordanvalley.org.il

 

מועצה איזורית שומרון

ראש המועצה: יוסי דגן מושבים: סלעית וריחן ישוב קהילתי: אבני חפץ, איתמר, אלון מורה, ברקן (בית אבא), גנים, הר ברכה, חומש, חננית, חרמש, טל מנשה, יצהר, יקיר, כדים, כפר תפוח, מגדלים, מבוא דותן, מעלה ישראל, מעלה שומרון, נופים, עינב, פדואל, קרית נטפים, שא נור, שבי שומרון, שקד, עלי זהב, עץ אפרים, צופים, רבבה, רחלים, שערי תקוה. כתובת ת"ד 1, ברקן 44820 טלפון 03-9066444 טלפון 2 03-9066404 פקס 03-9066446 דוא"ל lishka@shomron.org.il

מועצה איזורית דרום השרון

ראש המועצה-ד"ר מוטי דלג'ו
קיבוצים- אייל, גבעת השלשה, חורשים, נחשונים, ניר אליהו, עינת, רמת הכובש.
מושבים- אלישמע, גבעת חן, גן חיים, גני עם, גת רימון, חגור, ירחיב, ירקונה, כפר מל"ל, כפר סירקין, מגשימים, מע"ש, נוה ימין, נוה ירק, עדנים צופית, צור נתן (שיתופי), רמות השבים, שדה ורבורג, שדה חמד.
ישוב קהילתי- נירית, מתן, צור יצחק. מ. חינוך: בית ברל כתובת קרית המועצה, ת.ד.500 נוה ירק,49945 טלפון 03-9000500
פקס 03-9000501 דוא"ל zmoshe@dsharon.org.il

 

מועצה איזורית חוף השרון

שם המועצה-חוף השרון שם ראש המועצה-אלי ברכה קיבוצים: גלי ים, געש, יקום, שפיים, תל יצחק. מושבים: אודים, בית יהושע, בני ציון, בצרה, כפר נטר, רשפון. אחרים:חרוצים, ארסוף, נוה הדסה- כפר ילדים ונוער. כתובת : שפיים דואר שפיים טלפון 09-9596512 itka@hof-

מועצה איזורית לב השרון

ראש המועצה- עמיר ריטוב מושבים: גאולים, חרות, ינוב, כפר הס, כפר יעבץ, משמרת, נצני עוז, עזיאל, עין ורד, פורת, צור משה, שער אפרים, תנובות, בני דרור (שיתופי), נורדיה (שיתופי). אחרים: גנות הדר, עין שריד, מרכז יע"פ. כתובת צומת בני דרור, תל מונד 40600 טלפון 1599-590-222 פקס 7967338 -09 דוא"ל lishca@lev-hasharon.com

מועצה איזורית עמק חפר

שם המועצה-עמק חפר שם ראש המועצה-רני אידן קיבוצים: בחן, גבעת חיים (איחוד), גבעת חיים (מאוחד), המעפיל, העגן,יד חנה, מעברות, משמר השרון, עין החורש. ישובים: אביחיל, אחיטוב, אלישיב, אומץ,בארותיים, בורגתה,בית הלוי, ביתיצחק, ביתן אהרון, גאולי תימן, גבעת שפירא,גן יאשיה, הדר עם, חבצלת השרון, חגלה, חופית, חיבת ציון,חניאל, חרב לאת, כפר ידידה, כפר הר"אה, כפר ויתקין, כפר חיים, כפר מונאש, מכמורת, עולש, שושנת העמקים, בית חרות (שיתופי), בית ינאי מוסדות חינוך: נעורים, מדרשת רופין, בן יקיר, מבואות ים, ישיבת נבי עקיבא, כפר הרא"ה, ת"מ. ישוב קהילתי: בת חפר, בת חן א', בת חן ב', בית חזון, צוקי ים. כתובת דואר מדרשת רופין 40250 טלפון 09-8981666 oshrath@hefer.org.il

מועצה איזורית מנשה

ראש המועצה-אילן שדה קיבוצים: ברקאי, גן שמואל, כפר גליקסון, להבות חביבה, מגל, מענית, מצר, משמרות, עין שמר, רגבים. מושבים: גן שומרון, כפר פינס, מאור, עין עירון, שדה יצחק, תלמי אליעזר, מי עמי. ישוב ערבי: אום אל קוטף, מיסר, אל-אריאן. מ.חינוך: אלוני יצחק. כתובת- מרכז אזורי מנשה, ד"נ חפר 37845 טלפון 04-6177300 פקס 04-6177399 דוא"ל lizi@menashe.co.il

מועצה איזורית אלונה

ראש המועצה-אריה שרון מושבים: אביאל, גבעת ניל"י, עמיקם כתובת- מושב עמיקם, ד.נ. מנשה37830 טלפון- 04-6388155 04-6388526 פקס 04-6388933 אתר anatmoria@walla.com דוא"ל

 

מועצה איזורית מגידו

ראש המועצה- יצחק חולבסקי
כתובת ת.ד. 90000 עפולה, 18120
טלפון 04-9598444 04-9598453
פקס 04-9598400
דוא"ל
lishka@megido.org.il

מועצה איזורית חוף הכרמל

שם המועצה-חוף הכרמל
שם ראש המועצה-כרמל סלע
קיבוצים: בית אורן, החותרים, מעגן מיכאל, מעין צבי, נוה ים, נחשולים, עין כרמל, שדות ים.
מושבים: בית חנניה, בת שלמה, גבע הכרמל, דור, כרם מהר"ל, מגדים, עופר, עין אילה, צפורה, צריפה. מושב שיתופי: הבונים, ניר עציון.
ישוב אומנים: עין הוד.
מ.חינוך: כפר גלים. פ. נוער: מאיר שפיה. פ. ילדים: ימין אורד. בי"ס טכני: כפר צבי סיטרין. כתובת עין הכרמל ד"נ חוף הכרמל 30860 טלפון 04-8136200 טלפון 2 04-8136220 פקס 04-8136271
דוא"ל lishka@hcarmel.org.il

מועצה איזורית עמק יזרעאל

ראש המועצה-אייל בצר קיבוצים: אלונים, גבת, גזית, גניגר, דברת, הסוללים, הרדוף, חנתון, יפעת, כפר החורש, מזרע, מרחביה, עין דור, רמת דוד, שריד. ישובים: בית זייד, בית לחם הגלילית, בית שערים,יהושע, מרחביה,נהלל, צפורי, שדה יעקב, תל עדשים, אלוני אבא, אחוזת ברק, גבעת שמשית. ישוב קהילתי: הושעיה, עדי , תמרת, גבעת אלה, אחוזת דברת, אלון הגליל. ישוב בדואי: משיה זבדה, סוואעד חמירה. כתובת ת.ד. 90000 עפולה, 18120 טלפון 04-6520111 טלפון 2 04-6520001 פקס 04-6520011 דוא"ל lilach@eyz.org.il

 

מועצה איזורית הגלבוע

ראש המועצה-עובד נור קיבוצים: בית אלפא, בית השיטה, גבע, חפציבה, יזרעאל, עין-חרוד איחוד, עין חרוד מאוחד, תל-יוסף. מושבים: אביטל, אדירים,ברק, גדיש, דבורה, כפר יחזקאל, מגן שאול, מיטב, מלאה, ניר יפה, פרזון, רמת צבי, רם און, מולדת (שיתופי). ישוב קהילתי: אומן, גן-נר,גדעונה, חבר, נורית. ישוב ערבי: טמרה, טייבה, סנדלה, מוקייבלה, נעורה. כתובת ד"נ גלבוע 18120 טלפון 04-6533200 טלפון 2 04-6533200 פקס 04-6531451 דוא"ל alona@hagilboa.org.il

מועצה איזורית בוסתאן אל מראג'

ראש המועצה-יעקב זוהר תיאור רשימת הישובים : דחי, כפר מצר, נין, סולם כתובת- ת"ד 1072 עפולה עילית 18550 טלפון 04-6295829 פקס 04-6421556 דוא"ל bostanelmarg@gmail.com

מועצה איזורית זבולון

ראש המועצה-דב ישורון קיבוצים: אושה, יגור, כפר המכבי, רמת יוחנן, שער העמקים. מושבים: כפר ביאליק, כפר חסידים, כפר חסידים ב'. ישוב קהילתי: נופית (פי נר). מ. חינוך: אורנים, כפר הנוער הדתי. ישוב בדואי: איבטין, חוואלד. כתובת דואר כפר המכבי 30030 טלפון 04-8478137 טלפון 2 04-8478104 פקס 04-8478137 eti@zvulun.co.il

 

מועצה איזורית אל בטוף

ראש המועצה- ד"ר יאסר עומר רשימת הישובים- חמאם, עוזייר, רומאנה, רומת הייב. כתובת- ת"ד 1054 נצרת עלית 17000 טלפון- 04-6518855 טלפון- 04-6461414 פקס- 04-6519988 :דוא"ל glalhdr@walla.co.il

מועצה איזורית גליל תחתון

ראש המועצה-מוטי דותן קיבוצים: בית קשת, בית רימון, לביא. מושבים: אילניה, ארבל, הזורעים, כפר זיתים, כפר קיש, מצפה, שדה אילן, שדמות דבורה, שרונה, כפר חיטים (שיתופי). ישוב קהילתי: מסד, מצפה נטופה, גבעת אבני. מ. חינוכי: כדורי, הודיות. כתובת ד"נ גליל תחתון 14101 טלפון 04-6628202 פקס 04-6769272 lishkagl@iula.org.il

מועצה איזורית עמק הירדן

ראש המועצה-מ"מ עוזי קרן קיבוצים: אלומות, אפיקים, אשדות יעקב (א), אשדות יעקב (מ), בית זרע, גנוסר, דגניה א', דגניה ב', האון,חוקוק, כנרת (קבוצה), מסדה, מעגן, עין גב, רביד, שער הגולן, תל קציר. מושבות: כנרת מושבים: אלמגור ישוב קהילתי: נוה עובד, פוריה עלית, פוריה כפר עבודה. כתובת ד.נ. עמק הירדן 15132 טלפון 04-6757600 פקס 04-6757641 אינטרנט j-v.org.il דוא"ל lishca@j-v.org.il

עמק המעיינות

ראש המועצה-יורם קרין קיבוצים: גשר, חמדיה, טירת צבי, כפר רופין, מירב, מסילות, מעוז חיים, מעלה גלבוע, נוה אור, נוה איתן, ניר דוד, עין הנציב, רשפים, שדה אליהו, שדה נחום, שלוחות. מושבים: בית יוסף, ירדנה, רוויה, רחוב, שדי תרומות. מושבה: מנחמיה ישוב קהילתי כפרי חקלאי: תל תאומים כפר נגמלים מסמים: מלכישוע כתובת ד"נ עמק בית שאן 11710 טלפון 04-6065854 טלפון 2 04-6065851 פקס 04-6065862קישור shoshi@maianot.co.il

מועצה איזורית משגב

ראש המועצה- רון שני
קיבוצים: כישור, לוטם, מורן, פלך, תובל. מושבים: יודפת (שיתופי).
ישובים בדואים: דמיידה, חוסניה, כמאנה, סלאמה, ערב אל נעים, ראס אל עין. ישוב קהילתי: אבטליון, אשבל, אשחר, גילון, הררית, חלוץ, חרשים, טל-אל, יובלים, יעד, כמון, לבון, מורשת, מנוף, מכמנים, מעלה צביה, מצפה אביב, עצמון (שגב), צורית, קורנית, רקפת, שכניה, שורשים.
כתובת ד.נ. משגב 20179 טלפון 04-9902311
פקס 04-9902315
דוא"ל gil@misgav.org.il

מועצה איזורית מטה אשר

ראש המועצה-ישראלי יורם
קיבוצים: אדמית, אילון, אפק, בית העמק, געתון, גשר הזין, חניתה, יחיעם, יסעור, כברי, כפר מסריק, לוחמי הגיטאות, מצובה, סער, עברון, עין המפרץ, רש הנקרה, שמרת. מושבים: אחיהוד, אשרת, בוסתן הגליל, בן-עמי, בצת, לימן, נתיה השיירה, עמקא, רגבה (שיתופי).
ישוב קהילתי: כליל ערבי: עראמשה, שיח' דנון נוצרי:נס עמים אחרים:חצרות יסיף
כתובת ד.נ. גליל מערבי 25206 טלפון 04-9879666 טלפון 2 04-9879600 פקס 04-9824335
דוא"ל chantalm@matteasher.org.il

מועצה איזורית מעלה יוסף

ראש המועצה-שמעון גואטה מושבים: אבן מנחם, אלקוש, גורן, זרעית, חוסן, יערה, לפידות, מנות, מעונה, עבדון, פקיעין החדשה, צוריאל, שומרה, שתולה יישובים קהילתיים: אבירים, גיתה, גרנות, הילה, נוה זיו, מתת, נטועה, עין יעקב כתובת- גרנות הגליל ד"נ גליל מערבי 22868 טלפון 04-9105522 פקס 04-9807496 דוא"ל shimong@myosef.org.il

 

מועצה איזורית מרום גליל

ראש המועצה: עמית סופר מושבים:אביבים, אמירים, דובב, דלתון, חזון, טפחות, כלנית, כפר חנניה, כפר שמאי, כרם בן זמרה, ליבנים, מירון, ספסופה, עלמה, זשור, שפר. ישוב דרוזי: עין אל אסד. כפר צ'רקסי: ריחנייה. ביה"ס שדה: נריה. ת.ד. 90000, דאר צפת 13110
אחרים: (קדיתא) הר כותר.

מועצה אזורית גולן

ראש המועצה-אלי מלכה קיבוצים- אורטל,אל-רום, אפיק, גשור, כפר חרוב, מבוא חמה, מיצר, מרום גולן, נטור, עין זיון מושבים- אבני איתן, אליעד, אניעם, גבעת יואב, כנף, מעלה גמלא, נאות גולן, נוב, נוה אטיב, קדמת צבי, רמות, שעל, אלוני הבשן (שיתופי), הר אודם (שיתופי), יונתן (שיתופי), קשת (שיתופי), רמת מגשימים ישוב קהילתי- חד-נס (משקי חרות), קלע גולן. מרכז אזורי- בני יהודה,חיספין. אחרים- נמרוד כתובת ת"ד 13 קצרין 12400 טלפון 04-6969777 טלפון 2 04-6969700 פקס 04-6961535 דוא"ל lishka@golan.org.il

מועצה איזורית נווה מדבר

ראש המועצה-רחמים יונה ישובים בדואים: אבו קרינאת, אום בטין, אל סייד, ביר הדאג', דריג'את, מולדה, מכחול, קסר א-סר, תראבין-א-צאנע כתובת שד' יצחק רגר 11, מגדל 7, קומה ג', ת"ד 533, באר שבע 84100 טלפון 08-6202555 טלפון נוסף 08-6202550 פקס 08-6651181 אתר אינטרנט abubasma.org.il דוא"ל tova@abubasma.org.il

מועצה איזורית שדות נגב

ראש המועצה-תמיר עידאן תאור קיבוצים: סעד, עלומים. מושבים: בית הגדי, גבעולים, זמרת, זרועה, יושחבה, כפר מימון, מלילות, שבולים, שובה, שוקדה, שרשרת, תקומה. מרכז אזורי: מעגלים, תושיה. כתובת: ד.נ. נגב 85200 טלפון 08-9938933 טלפון 2 08-9938900/1 פקס 08-9942203 דוא"ל nurit@sdotnegev.org.il