לצפיה בפרטי המועצה, יש לעמוד עם הסמן על המפה

גליל עליון

ראש המועצה: גיורא זלץ
קיבוצים: אילת השחר, ברעם, גדות, גונן, דן, דפנה, הגושרים, חולתה, יפתח, יראון, כפר בלום, כפר גלעדי, כפר הנשיא, כפר סאלד, להבות הבשן, מחניים, מלכיה, מנרה, מעין ברוך, משגב עם, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, עמיר, צבעון, קדרים, שדה נחמיה, שמיר, שניר.
כתובת: ד"נ הגליל העליון 12100
מרכזיה: 04-6628200
ישיר: 04-6628202
פקס: 04-676678
דוא"ל: sharonc@glt.org.il

מועצה איזורית מבואות חרמון

ראש המועצה: בני בן-מובחר
מושבים: אליפלט, אמנון, בית הלל, דישון, נחל, כפר יובל, מרגליות, משמר הירדן, רמות נפתלי, שאר ישוב,שדה אליעזר.
כפר קהילתי: כרכום, כורזים.
כתובת: ד.נ. גליל עליון 12000
טלפון: 04-6818000
פקס: 04-6818047
דוא"ל: shoshz@mvhr.org.il

מועצה אזורית חבל אילות

ראש המועצה- חנן גינת
קיבוצים: אילות, אליפז, גרופית, יהל, יטבתה, לוטן, נוה חריף, סמר, קטורה, נאות סמדר.
ישוב קהילתי: מעלה שחרות.
כתובת: קיבוץ יוטבתה ד"נ אילות 88820
טלפון: 08-6355888, 08-6355834
פקס: 08-6355800
דוא"ל: Judi@Eilot.org.il

מועצה אזורית רמת הנגב

ראש המועצה: ערן דורון
קיבוצים: טללים, משאבי שדה, רביבים, רתמים, שדה בוקר
מושבים: כמהין, קדש ברנע
יישוב קהילתי: עזוז, אשלים
מ.חינוך: כפר הנוער ניצנה, מדרשת בן גוריון
טלפון: 08-6564111/33
דוא"ל:sonya@rng.org.il

מועצה איזורית הערבה התיכונה

ראש המועצה: ד"ר אייל בלום
ישובים: צופר, חצבה, עין-יהב, עידן, פארן, צוקים.
מרכז אזורי: מרכז ספיר.
כתובת: מרכז ספיר, ד.נ. ערבה 86825
טלפון: 08-6592201
פקס: 08-6581487
דוא"ל: lishka@arava.co.il

מועצה איזורית תמר

ראש המועצה: דב ליטבינוף
קיבוצים: הר עמשא, עין גדי. מושבים: נאות הכיכר, עין חצבה, עין תמר.
מרכז כפרי: נווה זוהר.
כתובת: נוה זהר, ד.נ. ים המלח 86910
טלפון: 08-6688888, 08-6688809
פקס: 08-6584527
דוא"ל: hava@ma-tamar.co.il

מועצה איזורית אבו-אסמה

כתובת: שד' יצחק רגר 11 באר-שבע

מועצה איזורית אשכול

ראש המועצה: גדי ירקוני
קיבוצים: אורים, בארי, גבולות, חולית, כיסופים, כרם שלום, מגן, ניר יצחק, ניר עוז, נירים, סופה, עין השלושה, צאלים, רעים.
מושבים: אוהד, דקל, יבול, ישע, יתד, מבטחים,עין הבשור, עמיעז, פריגן, שדה ניצן, שדה אברהם,תלמי אליהו, תלמי יוסף, נווה, בני נצרים, שלומית.
יישוב קהילתי: צוחר, אבשלום.
כתובת: ד"נ נגב 85465
טלפון: 08-9929111,08-9929102
פקס: 08-9982638
אתר אינטרנט: eshkol.info
דוא"ל: lishka@erc.org.il

מועצה איזורית מרחבים

ראש המועצה: שי חג'ג'
מושבים: אשבול, בטחה, גילת, מסלול, ניר משה, ניר עקיבא, פדויים, פטיש, פעמי, פעמי תש"ז, קלחים, רנן, שדה צבי, תלמי ביל"ו, תפרח.
מ.חינוך: אשל הנשיא.
קרית חינוך: מרחבים ע"ש פנחס ספיר.
אחרים: גן לאומי אשכול, חיות טל-אור, פארק תעשיה "נועם הנגב".
יישוב קהילתי: מבועים.
כתובת: צומת גילת, ד.נ. נגב 84100
טלפון: 08-9929444
דוא"ל: havazelet@merchavim.org.il

מועצה איזורית בני שמעון

ראש המועצה: סיגל מורן
קיבוצים: בית קמה, דביר, חצרים, כרמים, להב, משמר הנגב, שובל, שומריה.
מושבים: ברוש, נבטים, תאשור, תדהר.
יישובים קהילתיים: גבעות בר.
כתובת: צומת בית קמה 85300
טלפון: 08-9915811,08-9915801
פקס: 08-9915831

מועצה איזורית שער הנגב

ראש המועצה: אלון שוסטר
קיבוצים: אור הנר, ארז, ברור חיל, גבים, דורות, כפר עזה, מפלסים, נחל עוז, ניר עם, רוחמה.
מושבים: יכיני, חוות השקמים.
כתובת: ד.נ. חוף אשקלון 78100
טלפון: 08-6806225
פקס: 08-6806451
דוא"ל: sigalitg@sng.org.il

מועצה איזורית לכיש

ראש המועצה: דני מורביה
מושבים: אחוזם, זהר, יד נתן, לכיש, מנוחה, נגה, ניר חן, עוצם, שדה דוד, שדה משה, שחר, תלמים, שקף, אמציה (שיתופי).
מרכז קהילתי: נהורה
כתובת: נהורה, ד.נ. לכיש דרום 79340
טלפון: 08-6871666, 08-6871653
פקס: 08-6848176
דוא"ל: tzila@lachish.org.il

מועצה איזורת הר חברון

ראש המועצה: דמרי יוחאי יעקב
מושב שיתופי: בית יתיר, כרמל , מעון.
יישוב קהילתי: אדורה, בית חגי, טנא (עמרים), ליבנה, מעלה חבר, סוסיא, עתניאל, תלם, שימעה, אשכולות.
כתובת: עתניאל ד"נ הר חברון 90407
טלפון: 02-9969111,02-9969100
פקס: 02-9963236
דוא"ל: lishkarosh@hrhevron.co.il

מועצה איזורית חוף אשקלון

ראש המועצה: יאיר פרג'ון
קיבוצים: גברעם, זיקים, יד מרדכי, כרמיה, ניצנים. מושבים: בית שקמה, ברכיה, גיאה, הודיה, חלץ, כוכב מיכאל, משען, ניר ישראל, נתיב העשרה, מבקיעים (שיתופי), תלמי יפה (שיתופי).
מ.חינוך: כפר סילבר.
יישוב קהילתי: בית הדר, ניצן.
כתובת: ת"ד 90000 אשקלון 78100
טלפון: 08-6775555,08-6775500
פקס: 08-6727304
דוא"ל: rachelb@hof-ashkelon.org.il

מועצה איזורית שפיר

ראש המועצה: אשר אברג'ל
קיבוצים: עין צורים.
מושבים: איתן, זבדיאל, זרחיה, נועם, עוזה, קוממיות, רווחה, שלווה, שפיר, משואות יצחק (שיתופי).
מרכז אזורי: מרכז שפירא, אבן שמואל, אלומה.
כתובות: מוקד א' - מרכז שפירא 79411, מוקד ב' - אבן שמואל ד.נ. שדה גת 79585
טלפון: 08-8508922,08-6875222
דוא"ל: lishka@shafir.org.il

מועצה איזורית יואב

ראש המועצה: ד"ר מטי צרפתי
קיבוצים: בית גוברין, בית ניר, גלאון, גת, כפר מנחם, נגבה, רבדים, שד יואב.
מושבים: כפר הריף, נחלה, סגולה.
אחרים: קדמה, ורדון, אל עזי.
כתובת: מסמיה ד"נ שקמים 79835
טלפון: 08-8500777,08-8500702
פקס: 08-8501679
דוא"ל: lishka@yoav.org.il

מועצה איזורית באר טוביה

ראש המועצה: דרור שור
קיבוצים: חצור.
מושבים: אביגדור, אורות, אמונים, באר-טוביה, בית עזרא, בצרון, גבעתי, חצב, ינון, כפר אחים, כפר ורבורג, נוה מבטח, ניר בנים, עזריקם, ערוגות, שדה עוזיהו, שתולים, תלמי יחיאל, תימורים (שיתופי).
מרכז קהילתי: אחוה, עזר.
מרכז חינוכי: כנות.
כתובת דואר: באר טוביה 83815
טלפון: 08-8509800,08-8504343
פקס: 08-8583677
דוא"ל: lishka@beer-tuvia.org.i

מועצה איזורית מטה יהודה

ראש המועצה: משה דדון
קיבוצים: הראל, מעלה החמישה, נחשון, נתיב הל"ה, צובה, צרעה, קרית ענבים, רמת רחל.
מושבים: אביעזר, אבן ספיר, אדרת, אורה, אשתאול, בית זית, בית מאיר, בית נקופה, בקוע, בר גיורא, גיזו, גבעת יערים, גבעת ישעיהו, גפן, זכריה, זנוח, טל שחר, ישעי, כפר אוריה, כסלון, לוזית, מחסיה, מטע, מסילת ציון, נוה מיכאל (רוגלית), נחושה, נחם, נס הרים, עגור, עמינדב, צלפון, צפרירים, רמת רזיאל, שדות מיכה, שואבה, תירוש, תעוז, תרום.
מושבים שיתופיים: יד השמונה, מבוא ביתר, נוה אילן, שורש, נוה שלום.
יישוב קהילתי: גיזו, מוצא עלית, נטף, צור הדסה, שריגים ליאון.
אזורי תעשייה: הר טוב א' וב'.
יישובים ערביים: עין נקובא, עין ראפה.
קריות חינוך: אבן העזר, הר טוב, עין הרים, עין כרם.
מוסדות בריאות: איתנים, בית אביבה, גבעת שמש (רטורנו), ידידה, רמות יהודה (זוהרים).
מנזרים: בית ג'ימל, דייר רפאת, יוחנן במדבר, לטרון.
כתובת: מרכז אזורי הר-טוב, ד.נ. שמשון 99700
טלפון: 02-9900888, לשכת ראש המועצה- 02-9900959
פק:ס 02-9900902
דוא"ל: dorito@m-yehuda.org.il

מועצה איזורית גוש עציון

ראש המועצה: דוידי פרל
קיבוצים: גבעות, כפר עציון, מגדל עוז, ראש צורים.
ישובים קהילתיים: איבי הנחל, אלון שבות, אלעזר, בת-עין, גבעות, הר גילה, כפר אלדד, כרמי צור, מעלה עמוס, מעלה רחבעם, קידר, שדה בעז, תקוע.
כתובת: אלון שבות ד"נ צפון יהודה 90433
טלפון: 02-9939933,02-9939910
פקס: 02-9932169
דוא"ל: lishka@gush-etzion.org.il

מועצה איזורית מגילות

ראש המועצה: אריה כהן
קיבוצים: אלמוג, בית הערבה, מצפה שלם, קלי"ה.
מושבים: ורד יריחו.
אחרים: אבנת (קידרון), עין חגלה (מול נבו).
כתובת: ד.נ. ערבות הירדן 90668
טלפון: 02-9945000
פקסף 02-9943223
דוא"ל: sima_iluz@dead-sea.org.il

מועצה איזורית נחל שורק

ראש המועצה: אלי אסקוזידו
קיבוצים: חפץ חיים.
מושבים: בית חלקיה, בני ראם, יסודות (שיתופי)
מרכז כפרי: יד בנימין.
כתובת: ד.נ. עמק שורק 76812
טלפון: 08-8634200
פקס: 08-8594172
דוא"ל: udit@ma-soreq.org.il

מועצה איזורית גדרות

ראש המועצה: יוסי קנדלשיין
מושבים: גן הדרום, כפר אביב, מישר, כפר מרדכי, משגב דב, שדמה.
מרכז אזורי: עשרת.
כתובת: דואר עשרת 76858
טלפון: 08-859295,08-8592949
פקס: 08-8598793
דוא"ל: moaza@gderot.muni.il
אתר המועצה: http://www.gderot.muni.il/

מועצה איזורית חבל יבנה

ראש המועצה: משה ליבר
קבוצים: קבוצת יבנה.
מושבים: בית גמליאל, בן זכאי, בני דרום (שיתופי), ניר גלים (שיתופי).
מ.חינוך: בית רבן, כרם ביבנה, נוה הרצוג.
כתובת: דואר נע אבטח 79860
טלפון: 08-8561707,08-8561011
פקס: 08-8524343
דוא"ל: h_yavne@ladpc.net.il

מועצה איזורית ברנר

ראש המועצה: דורון שידלוב
קיבוצים: גבעת ברנר, שילר.
מושבים: בית אלעזרי, בניה, גבתון, קדרון.
כתובת: דואר גבעת ברנר 60948
טלפון: 08-9399999,08-9411218
פקס: 08-9413346
אתר אינטרנט: brener.org.il
דוא"ל: orna@brener.org.il

מועצה איזורית גן רווה

ראש המועצה: שלמה אלימלך
קיבוצים: פלמחים.
מושבים: בית חנן, בית עובד, גאליה, גן שורק, כפר הנגיד, נטעים.
מ.חינוך: עינות.
כתובת: עיינות דואר עיינות 70490
טלפון: 08-9408230,08-9408242
פקס: 08-9408241
דוא"ל: lishka@ganrave.org.il

מועצה איזורית גזר

ראש מועצה: פטר וייס
קיבוצים: גזר, חולדה, נען, נצר סירני, שעלבים, משמר דוד.
מושבים: בית עוזיאל, גני יוחנן, יד רמב"ם, יציץ, ישרש, כפר ביל"ו, כפר בן נון, כפר שמואל, מצליח, משמר איילון, סתריה, עזריה, פדיה, פתחיה, רמות מאיר.
יישובים קהילתיים: בית חשמונאי, כרמי יוסף, גני הדר, נוף איילון.
כתובת: בית חשמונאי, ד"נ שמשון 99789
טלפון: 08-9274040
פקס: 08-9247115
דואר אלקטרוני: ilana@gezer-region.muni.il

מועצה איזורית חבל מודיעין

ראש המועצה: שמעון סוסן
קיבוצים: בארות יצחק.
מושבים: אחיסמך, בית נחמיה, בית עריף, בני עטרות, בן-שמן, ברקת, גבעת כח, גמזו, גנתון, חדיד, טירת יהודה,כפר טרומן, כפר רות, כפר נופך, לפיד מבוא מודיעים, מזור, נחלים, שילת, כפר דניאל (שיתופי), רנתיה.
מ.חינוך: כפר הנוער בן שמן.
כתובת: רח' מודיעים 10, שוהם, ד"נ מרכז רמלה 73100
טלפון: 03-9722888,03-9722801
פקס: 03-9722800
דוא"ל: Osnat@Modiin-Region.Muni.il

מועצה איזורית שדות דן

ראש המועצה: יפרח דוד
ישובים: אחיעזר, גנות, זיתן, חמד, יגל, כפר חב"ד, משמר השבעה, ניר צבי, צפריה.
כתובת: ת.ד. 15 כפר חב"ד 72915
טלפון: 03-9606961,03-9607984
פקס: 03-9606189
דוא"ל: ilank@sdan.org.il

מועצה איזורית מטה בנימין

ראש המועצה: אבי רואה
מושבים: מבור חורון (שיתופי), מתתיהו (שיתופי).
ישובים קהילתיים: אדם (גבע בנימין), אחיה, אלון, אש קודש, בית חורון, גבעון החדשה, דולב, חרשה, חשמונאים, טלמון, כוכב השחר, כוכב יעקב, כפר אדומים, כפר האורנים, מעלה לבונה, מעלה מכמש, מצפה יריחו, נוה צוף (חלמיש), נופי פרת, נחליאל, נילי, נעלה, נריה, עטרת, עלי, עדי עד, עמונה, ענתות (עלמון), עפרה, פסגות, קידה, רימונים, שילה, תל ציון.
כתובת: פסגות, ד.נ. הרי ירושלים 90867
טלפון: 02-9977111,02-9977178
פקס: 02-9973113
דוא"ל: dikla@binyamin.org.il

מועצה איזורית בקעת הירדן

ראש המועצה: דוד אלחייני
קיבוצים: גלעל, נערן מושבים- ארגמן, בקעות, גיתית, חמרה, יפית, ייט"ב, מחולה, מכורה, משאוה, נעמה, נתיב הגדוד, פצאל, רועי, שדמות מחולה (שיתופי), תומר.
יישוב קהילתי- חמדת.
כתובת: ד"נ ערבות הירדן 91906
טלפון: 02-9946666,02-9941929
דוא"ל j-v@jordanvalley.org.il

מועצה איזורית שומרון

ראש המועצה: יוסי דגן
מושבים: סלעית וריחן.
יישוב קהילתי: אבני חפץ, איתמר, אלון מורה, ברקן (בית אבא), גנים, הר ברכה, חומש, חננית, חרמש, טל מנשה, יצהר, יקיר, כדים, כפר תפוח, מגדלים, מבוא דותן, מעלה ישראל, מעלה שומרון, נופים, עינב, פדואל, קרית נטפים, שא נור, שבי שומרון, שקד, עלי זהב, עץ אפרים, צופים, רבבה, רחלים, שערי תקוה.
כתובת: ת"ד 1, ברקן 44820
טלפון: 03-9066444,03-9066404
פקס: 03-9066446
דוא"ל: lishka@shomron.org.il

מועצה איזורית דרום השרון

ראש המועצה: ד"ר מוטי דלג'ו
קיבוצים: אייל, גבעת השלשה, חורשים, נחשונים, ניר אליהו, עינת, רמת הכובש.
מושבים: אלישמע, גבעת חן, גן חיים, גני עם, גת רימון, חגור, ירחיב, ירקונה, כפר מל"ל, כפר סירקין, מגשימים, מע"ש, נוה ימין, נוה ירק, עדנים צופית, צור נתן (שיתופי), רמות השבים, שדה ורבורג, שדה חמד.
יישוב קהילתי: נירית, מתן, צור יצחק. מ. חינוך: בית ברל.
כתובת: קרית המועצה, ת.ד.500 נוה ירק,49945
טלפון: 03-9000500
פקס: 03-9000501
דוא"ל: zmoshe@dsharon.org.il

מועצה איזורית חוף השרון

ראש המועצה: אלי ברכה
קיבוצים: גלי ים, געש, יקום, שפיים, תל יצחק.
מושבים: אודים, בית יהושע, בני ציון, בצרה, כפר נטר, רשפון.
אחרים: חרוצים, ארסוף, נוה הדסה- כפר ילדים ונוער.
כתובת : שפיים דואר שפיים
טלפון: 09-9596512

מועצה איזורית לב השרון

ראש המועצה: עמיר ריטוב
מושבים: גאולים, חרות, ינוב, כפר הס, כפר יעבץ, משמרת, נצני עוז, עזיאל, עין ורד, פורת, צור משה, שער אפרים, תנובות, בני דרור (שיתופי), נורדיה (שיתופי).
אחרים: גנות הדר, עין שריד, מרכז יע"פ.
כתובת: צומת בני דרור, תל מונד 40600
טלפון: 1599-590-222
פקס: 09-7967338
דוא"ל: lishca@lev-hasharon.com

מועצה איזורית עמק חפר

ראש המועצה: רני אידן
קיבוצים: בחן, גבעת חיים (איחוד), גבעת חיים (מאוחד), המעפיל, העגן,יד חנה, מעברות, משמר השרון, עין החורש.
ישובים: אביחיל, אחיטוב, אלישיב, אומץ, בארותיים, בורגתה, בית הלוי, בית יצחק, ביתן אהרון, גאולי תימן, גבעת שפירא, גן יאשיה, הדר עם, חבצלת השרון, חגלה, חופית, חיבת ציון,חניאל, חרב לאת, כפר ידידה, כפר הר"אה, כפר ויתקין, כפר חיים, כפר מונאש, מכמורת, עולש, שושנת העמקים, בית חרות (שיתופי), בית ינאי.
מוסדות חינוך: נעורי מדרשת רופין, בן יקיר, מבואות ים, ישיבת נבי עקיבא, כפר הרא"ה, ת"מ.
יישוב קהילתי: בת חפר, בת חן א', בת חן ב', בית חזון, צוקי ים.
כתובת: דואר מדרשת רופין 40250
טלפון: 09-8981666
דוא"ל: oshrath@hefer.org.il

מועצה איזורית מנשה

ראש המועצה: אילן שדה
קיבוצים: ברקאי, גן שמואל, כפר גליקסון, להבות חביבה, מגל, מענית, מצר, משמרות, עין שמר, רגבים.
מושבים: גן שומרון, כפר פינס, מאור, עין עירון, שדה יצחק, תלמי אליעזר, מי עמי.
ישובים ערביים: אום אל קוטף, מיסר, אל-אריאן.
מ.חינוך: אלוני יצחק.
כתובת: מרכז אזורי מנשה, ד"נ חפר 37845
טלפון: 04-6177300
פקס: 04-6177399
דוא"ל: lizi@menashe.co.il

מועצה איזורית אלונה

ראש המועצה: אריה שרון
מושבים: אביאל, גבעת ניל"י, עמיקם.
כתובת: מושב עמיקם, ד.נ. מנשה 37830
טלפון: 04-6388155, 04-6388526
פקס: 04-6388933
דוא"ל: anatmoria@walla.com

מועצה איזורית מגידו

ראש המועצה- יצחק חולבסקי
כתובת ת.ד. 90000 עפולה, 18120
טלפון 04-9598444 04-9598453
פקס 04-9598400
דוא"ל lishka@megido.org.il

מועצה איזורית חוף הכרמל

ראש המועצה: כרמל סלע
קיבוצים: בית אורן, החותרים, מעגן מיכאל, מעין צבי, נווה ים, נחשולים, עין כרמל, שדות ים.
מושבים: בית חנניה, בת שלמה, גבע הכרמל, דור, כרם מהר"ל, מגדים, עופר, עין אילה, צפורה, צריפה.
מושב שיתופי: הבונים, ניר עציון.
יישוב אומנים: עין הוד.
מ. חינוך: כפר גלים, פ. נוער: מאיר שפיה, פ. ילדים: ימין אורד, בי"ס טכני: כפר צבי סיטרין.
כתובת: עין הכרמל, ד"נ חוף הכרמל 30860
טלפון: 04-8136200
פקס: 04-8136271
דואר אלקטרוני: lishka@hcarmel.org.il

מועצה איזורית עמק יזרעאל

ראש המועצה: אייל בצר
קיבוצים: אלונים, גבת, גזית, גניגר, דברת, הסוללים, הרדוף, חנתון, יפעת, כפר החורש, מזרע, מרחביה, עין דור, רמת דוד, שריד.
ישובים: בית זייד, בית לחם הגלילית, בית שערים,יהושע, מרחביה, נהלל, צפורי, שדה יעקב, תל עדשים, אלוני אבא, אחוזת ברק, גבעת שמשית.
יישוב קהילתי: הושעיה, עדי , תמרת, גבעת אלה, אחוזת דברת, אלון הגליל.
יישוב בדואי: משיה זבדה, סוואעד חמירה.
כתובת: ת.ד. 90000 עפולה, 18120
טלפון: 04-6520111,04-6520001
פקס: 04-6520011
דוא"ל: lilach@eyz.org.il

מועצה איזורית הגלבוע

ראש המועצה: עובד נור
קיבוצים: בית אלפא, בית השיטה, גבע, חפציבה, יזרעאל, עין-חרוד איחוד, עין חרוד מאוחד, תל-יוסף.
מושבים: אביטל, אדירים, ברק, גדיש, דבורה, כפר יחזקאל, מגן שאול, מיטב, מלאה, ניר יפה, פרזון, רמת צבי, רם און, מולדת (שיתופי).
יישוב קהילתי: אומן, גן-נר,גדעונה, חבר, נורית.
ישוב ערבי: טמרה, טייבה, סנדלה, מוקייבלה, נעורה.
כתובת: ד"נ גלבוע 18120
טלפון: 04-6533200,04-6533200
פקס: 04-6531451
דוא"ל: alona@hagilboa.org.il

מועצה איזורית בוסתאן אל מראג'

ראש המועצה: יעקב זוהר
ישובים : דחי, כפר מצר, נין, סולם.
כתובת: ת"ד 1072 עפולה עילית 18550
טלפון: 04-6295829
פקס: 04-6421556
דוא"ל: bostanelmarg@gmail.com

מועצה איזורית זבולון

ראש המועצה-דב ישורון קיבוצים: אושה, יגור, כפר המכבי, רמת יוחנן, שער העמקים. מושבים: כפר ביאליק, כפר חסידים, כפר חסידים ב'. ישוב קהילתי: נופית (פי נר). מ. חינוך: אורנים, כפר הנוער הדתי. ישוב בדואי: איבטין, חוואלד. כתובת דואר כפר המכבי 30030 טלפון 04-8478137 טלפון 2 04-8478104 פקס 04-8478137 eti@zvulun.co.il

מועצה איזורית אל בטוף

ראש המועצה: ד"ר יאסר עומר
ישובים: חמאם, עוזייר, רומאנה, רומת הייב.
כתובת ת"ד 1054 נצרת עלית 17000
טלפון: 04-6518855,04-6461414
פקס: 04-6519988
דוא"ל: glalhdr@walla.co.il

מועצה איזורית גליל תחתון

ראש המועצה: מוטי דותן
קיבוצים: בית קשת, בית רימון, לביא.
מושבים: אילניה, ארבל, הזורעים, כפר זיתים, כפר קיש, מצפה, שדה אילן, שדמות דבורה, שרונה, כפר חיטים (שיתופי).
יישוב קהילתי: מסד, מצפה נטופה, גבעת אבני.
מ. חינוכי: כדורי, הודיות.
כתובת: ד"נ גליל תחתון 14101
טלפון: 04-6628202
פקס: 04-6769272
דוא"ל: lishkagl@iula.org.il

מועצה איזורית עמק הירדן

ראש המועצה: עידן גרינבאום
קיבוצים: אלומות, אפיקים, אשדות יעקב (א), אשדות יעקב (מ), בית זרע, גנוסר, דגניה א', דגניה ב', האון, חוקוק, כנרת (קבוצה), מסדה, מעגן, עין גב, רביד, שער הגולן, תל קציר.
מושבות: כנרת.
מושבים: אלמגור
יישוב קהילתי: נוה עובד, פוריה עלית, פוריה כפר עבודה.
כתובת: ד.נ. עמק הירדן 15132
טלפון: 04-6757600
פקס: 04-6757641
אתר אינטרנט: j-v.org.il
דוא"ל: lishca@j-v.org.il

עמק המעיינות

ראש המועצה: יורם קרין
קיבוצים: גשר, חמדיה, טירת צבי, כפר רופין, מירב, מסילות, מעוז חיים, מעלה גלבוע, נוה אור, נוה איתן, ניר דוד, עין הנציב, רשפים, שדה אליהו, שדה נחום, שלוחות.
מושבים: בית יוסף, ירדנה, רוויה, רחוב, שדי תרומות.
מושבה: מנחמיה
כפרי חקלאי: תל תאומים.
כפר נגמלים מסמים: מלכישוע.
כתובת: ד"נ עמק בית שאן 11710
טלפון: 04-6065854,04-6065851
פקס: 04-6065862
דוא"ל: shoshi@maianot.co.il

מועצה איזורית משגב

ראש המועצה: רון שני
קיבוצים: כישור, לוטם, מורן, פלך, תובל. מושבים: יודפת (שיתופי).
ישובים בדואים: דמיידה, חוסניה, כמאנה, סלאמה, ערב אל נעים, ראס אל עין.
יישוב קהילתי: אבטליון, אשבל, אשחר, גילון, הררית, חלוץ, חרשים, טל-אל, יובלים, יעד, כמון, לבון, מורשת, מנוף, מכמנים, מעלה צביה, מצפה אביב, עצמון (שגב), צורית, קורנית, רקפת, שכניה, שורשים.
כתובת: ד.נ. משגב 20179
טלפון: 04-9902311
פקס: 04-9902315
דוא"ל: gil@misgav.org.il

מועצה איזורית מטה אשר

ראש מועצה: יורם ישראלי
קיבוצים: אדמית, איילון, אפק, בית העמק, געתון, גשר הזיו, חניתה, יחיעם, יסעור, כברי, כפר מסריק, לוחמי הגטאות, מצובה, סער, עברון, עין המפרץ, ראש הנקרה, שמרת.
מושבים: אחיהוד, אשרת, בוסתן הגליל, בן עמי, בצת, לימן, נתיב השיירה, עמקא, רגבה (שיתופי).
יישוב קהילתי: כליל, ערבי: עראמשה, שיח' דנון, נוצרי: נס עמים, אחרים: חצרות יסיף
כתובת: ד"נ גליל מערבי 25206
טלפון: 04-9879666/00
פקס: 04-9824335
דואר אלקטרוני: chantalm@matteashar.org.il

מועצה איזורית מעלה יוסף

ראש המועצה: שמעון גואטה
מושבים: אבן מנחם, אלקוש, גורן, זרעית, חוסן, יערה, לפידות, מנות, מעונה, עבדון, פקיעין החדשה, צוריאל, שומרה, שתולה.
יישובים קהילתיים: אבירים, גיתה, גרנות, הילה, נוה זיו, מתת, נטועה, עין יעקב.
כתובת: גרנות הגליל ד"נ גליל מערבי 22868
טלפון: 04-9105522
פקס: 04-9807496
דוא"ל: shimong@myosef.org.il

מועצה איזורית מרום גליל

ראש המועצה: עמית סופר
מושבים: אביבים, אמירים, דובב, דלתון, חזון, טפחות, כלנית, כפר חנניה, כפר שמאי, כרם בן זמרה, ליבנים, מירון, ספסופה, עלמה, זשור, שפר.
יישוב דרוזי: עין אל אסד.
כפר צ'רקסי: ריחנייה.
ביה"ס שדה: נריה.
אחרים: (קדיתא) הר כותר.
טלפון: 04-6919801/865
פקס: 04-6919895
דוא"ל: lishka@mrg.org.il

מועצה אזורית גולן

ראש המועצה: אלי מלכה
קיבוצים: אורטל, אל-רום, אפיק, גשור, כפר חרוב, מבוא חמה, מיצר, מרום גולן, נטור, עין זיון.
מושבים: אבני איתן, אליעד, אניעם, גבעת יואב, כנף, מעלה גמלא, נאות גולן, נוב, נוה אטיב, קדמת צבי, רמות, שעל, אלוני הבשן (שיתופי), הר אודם (שיתופי), יונתן (שיתופי), קשת (שיתופי), רמת מגשימים.
יישוב קהילתי: חד-נס (משקי חרות), קלע גולן.
מרכז אזורי: בני יהודה, חיספין.
אחרים: נמרוד.
כתובת: ת"ד 13 קצרין 12400
טלפון: 04-6969777,04-6969700
פקס: 04-6961535
דוא"ל: lishka@golan.org.il

מועצה איזורית נווה מדבר

ראש המועצה: רחמים יונה
ישובים בדואים: אבו קרינאת, אום בטין, אל סייד, ביר הדאג', דריג'את, מולדה, מכחול, קסר א-סר, תראבין-א-צאנע.
כתובת: שד' יצחק רגר 11, מגדל 7, קומה ג', ת"ד 533, באר שבע 84100
טלפון: 08-6202555,08-6202550
פקס: 08-6651181
אתר אינטרנט: abubasma.org.il
דוא"ל: tova@abubasma.org.il

מועצה איזורית שדות נגב

ראש המועצה: תמיר עידאן
קיבוצים: סעד, עלומים.
מושבים: בית הגדי, גבעולים, זמרת, זרועה, יושחבה, כפר מימון, מלילות, שבולים, שובה, שוקדה, שרשרת, תקומה.
מרכז אזורי: מעגלים, תושיה.
כתובת: ד.נ. נגב 85200
טלפון: 08-9938933,08-9938900/1
פקס: 08-9942203
דוא"ל: nurit@sdotnegev.org.il